Soki

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-18 z 19 pozycji
Soki owocowe i warzywne

Soki

Soki warzywne i owocowe to zdrowe i smaczne urozmaicenie codziennej diety. Dostarczają niemal tyle samo cennych witamin i minerałów co produkty świeże, a dodatkowo są znacznie dłużej przydatne do spożycia. Dzięki delikatnej pasteryzacji umożliwiają korzystanie z owoców sezonowych, takich jak maliny, żurawina, dzika róża, czy czarny bez, przez cały rok.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się wyłącznie zdrowe soki owocowe i warzywne, otrzymywane w procesie tłoczenia na zimno. Pozbawione są sztucznych dodatków – barwników, konserwantów, zagęstników i wzmacniaczy smaku. Dzięki temu są znacznie cenniejsze dla organizmu i można je pić bez obaw o zbyt wysokie spożycie cukru. Polecamy je zarówno dorosłym, jak i dzieciom – do picia samodzielnie, a także mieszania z rozgrzewającą herbatąlub – w przypadku soków warzywnych (np. z buraków) – z zupą.

 

Picie soków to prosty sposób na dostarczenie organizmowi 1 z 5 porcji owoców i warzyw. Ich płynna postać sprawia, że są łatwiejsze do trawienia raz stanowią przyswajalne źródło marko- i mikroelementów. W naszej ofercie znajdziesz soki: wzmacniające odporność, oczyszczające, regenerujące, dodające energii czy odpowiednie dla cukrzyków.

 

Soki tłoczone na zimno są zdrowszą alternatywą dla napojów słodzonych,wytwarzanych z koncentratów, zagęszczonych i innych tym podobnych. Możesz pić je wedle uznania oraz podawać dzieciom. Zamawiaj ulubione smaki w naszej hurtowni, w korzystnych cenach  – dokładnie tyle, ile potrzebujesz.