Sklep ze zdrową żywnością i bakaliami

Witamy w sklepie internetowym oferującym sprzedaż zdrowych produktów.

Tar-Groch-Fil to bezpośredni importer bakalii, ziaren, pestek i orzechów. Nasza hurtownia kieruje swoją ofertę zarówno do podmiotów gospodarczych jak i odbiorców prywatnych.

W ofercie znajdą Państwo wiele produktów zdrowej żywności, takich jak fasole, groch, kasze, ryż, mak, rośliny strączkowe oraz szeroki wybór owoców suszonych i kandyzowanych, również tych mniej popularnych jak jagody goji, morwa, czy miechunka.

W naszym sklepie z bakaliami oferujemy szeroki wybór bakalii takich jak suszone i kandyzowane owoce (ananasy, daktyle, figi, kiwi, morele, papaje, żurawina), rodzynki oraz migdały i orzechy (brazylijskie, macadamia, nerkowca, włoskie, pini, pecan, ziemne, pistacje).

Oprócz bakalii w naszej ofercie znajdą Państwo również takie produkty jak ksylitol, soki oraz dwa rodzaje różowej soli himalajskiej.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą sklepu ze zdrową żywnością. Zdajemy sobie sprawę z tego, że sprzedaż nie kończy się w momencie zakupu przez klientów produktów online i dlatego dbamy również o bezpieczne i szybkie dostarczenie zamówionych towarów.

Zapraszamy do współpracy!

f
Tweety na temat @Targroch