O FIRMIE

"TAR-GROCH-FIL" Sp.J. jest bezpośrednim importerem bakalii, orzechów, fasoli, ziaren i produktów zdrowej żywności.

firma-logo.png

HISTORIA

Siedziba naszego przedsiębiorstwa oraz magazyny zlokalizowane są w miejscowości Filipowice nr 161. Formą organizacyjną naszej firmy jest spółka jawna, która została założona przez czterech wspólników w 1993 roku.

W wyniku działań o charakterze public - relation co roku pozyskujemy nowych klientów krajowych jak i zagranicznych, rozszerzamy asortyment produktów oraz doskonalimy ich jakość.

FILOZOFIA

Z każdym rokiem działalności poszerzamy zakres świadczonych do sprzedaży towarów i usług. Obecnie głównymi produktami jakie oferujemy do sprzedaży są; bakalie, fasole, groch, kasze, mak, orzechy, rośliny strączkowe oraz produkty zdrowej żywności.

Wyżej wymienione produkty oferujemy w różnych klasach jakości, w opakowaniach zbiorczych jak również konfekcjonowane w opakowaniach detalicznych. W wyniku procesów inwestycyjnych na dzień dzisiejszy posiadamy wiele maszyn i urządzeń ułatwiających pracę, podnoszącą sprawność działania, takich jak: maszyna - linia pakująca, sortująca, suszarnia. Kupujemy towary od kontrahentów krajowych i zagranicznych jak również zaopatrujemy się w surowce bezpośrednio kupowane od rolników. Z wieloma kontrahentami mamy podpisane umowy handlowe, z których zawsze wywiązujemy się terminowo i solidnie.

Zapraszamy do współpracy!

firma-photo.jpg
firma-photo2.jpg

f
g+
tTweety na temat @Targroch